Noclegi pracownicze Żory


Tanie noclegi pracownicze Żory

Istniejemy od 2004 roku i od samego początku mamy duże doświadczenie w branży noclegowej. Oferujemy noclegi pracownicze w centrum Żor. U nas jest schludnie, przyjemnie i panuje domowa atmosfera. Proponujemy noclegi dla pracowników firm, ale także dla osób, które przyjechały do Żor w celach zarobkowych. Pokoje gościnne są zawsze wysprzątane. Pomieszczenia mają wygodne łóżka i pojemne szafki. Co jeszcze możemy zaoferować? Warto przeczytać.

Noclegi pracownicze - Żory to dobre miejsce!

Żory to miasto w województwie śląskim, na prawach powiatu. To także dobry punkt komunikacyjny. Dlaczego? Ponieważ przez Żory przebiega autostrada A1 łącząca południową i północną stronę kraju. Przez miasto przebiegają także 3 drogi wojewódzkie i 1 krajowa. Bezpłatna Komunikacja Miejska w Żorach obsługuje 7 linii.

A co warto zobaczyć w tym mieście? Na pewno nie zabraknie tutaj atrakcji. Nie samą pracą przecież człowiek żyje, dlatego w wolnym czasie warto zwiedzić Żory. Do zabytków należy kościół św. Filipa i Jakuba. Na uwagę zasługuje także ulica Garncarska, zwłaszcza gotycka budowla stojąca blisko Rynku. To także najstarsza budowla w Żorach.

O zwiedzenie aż proszą się zabytkowe kamienice na Starówce. To tam znajduje się fikuśna figura "Żorka", czyli krasnala w kształcie płomienia. Ów krasnal, aby było jeszcze zabawniej, czyta gazetę. Oczywiście tylko czeka na to, by zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie. W Parku Cegielnia jedną z atrakcji jest park linowy.

Jeśli pobyt w Żorach przedłuży się akurat do 11 maja, warto tego dnia zarezerwować sobie wieczór. Razem z mieszkańcami miasta można uczestniczyć w obchodach Święta Ogniowego. Od razu trzeba zaznaczyć, że takiego drugiego święta nie ma w całej Europie. Żory, jak już wspomnieliśmy, są dobrze zlokalizowane. My wprawdzie dysponujemy wyposażonym aneksem kuchennym, ale jest przystosowany do przygotowania prostych posiłków. Jeśli ktoś ma ochotę, może wybrać się do pobliskiego baru mlecznego. Zapewniamy, że ceny są tam bardzo przystępne, więc każdy może sobie pozwolić na ciepły, domowy posiłek.

Tanie noclegi pracownicze, czyli Abi Noclegi!

Dlaczego warto wybrać właśnie nas? Ponieważ cena to nie jedyny wyznacznik naszego hostelu. Oferujemy tanie noclegi o świetnym standardzie. Gwarantujemy dobre warunki - pokoje dla pracowników mają pojedyncze łóżka, szafki, stoliki i krzesła. Do dyspozycji gości, jak już wcześniej pisaliśmy, oddajemy dobrze zaopatrzony aneks kuchenny.

Liczba miejsc noclegowych jest dostatecznie duża - oferujemy ich aż 72 w samych Żorach. W naszym hostelu znajdują się pokoje dwu-, trzy- i wieloosobowe. Oprócz wygodnych miejsc noclegowych zapewniamy parking przy naszym obiekcie. Jest to dobre rozwiązanie dla osób, które są zmotoryzowane (dysponują swoim samochodem lub skorzystały z wypożyczalni).

W pokojach znajduje się telewizor, więc miłośnicy szklanego ekranu powinni być usatysfakcjonowani. Gwarantujemy również dostęp do wi-fi, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że wiele osób nie potrafi się obejść bez internetu. Co proponujemy pracownikom? Są to:

  • ceny od 15 złotych za dobę,
  • czyste i dobrze wyposażone pokoje
  • aneks kuchenny, w którym zawsze jest pod dostatkiem kawy i herbaty,
  • przejrzyste zasady najmu,
  • miejsca parkingowe,
  • faktury VAT.

Noclegi pracownicze nie muszą być przymusem

Wiele osób traktuje hostele z przymrużeniem oka. Całkiem niesłusznie. Wiemy, że życie na obczyźnie nie rozpieszcza, dlatego gwarantujemy rodzinną atmosferę w miłym otoczeniu. Dobrze jest zjeść śniadanie we wspólnej jadalni i skorzystać z porządnie wysprzątanej łazienki na korytarzu. Wiele hosteli może poszczycić się tylko niską ceną, podczas gdy panujące w nich warunki pozostawiają wiele do życzenia. My proponujemy coś zupełnie innego - wysoką jakość, która nie idzie w parze z ceną.

Istnieje możliwość wypożyczenia odbiorników radiowo - telewizyjnych za dodatkową opłatą.

Jesteśmy w stanie przyjąć nie tylko kilku pracowników, ale całe grupy pracownicze. Warto zdecydować się na nasze noclegi. Żory to miasto jak najbardziej do tego odpowiednie. Pracy tam na pewno nikomu nie zabraknie.

Zapraszamy!