Noclegi pracownicze Tarnowskie Góry


Tanie noclegi dla pracowników Tarnowskie Góry

Nasze tanie noclegi w Tarnowskich Górach to kompromis między ceną a jakością oferowanych usług. Do dyspozycji gości oddajemy schludne i wysprzątane pokoje, co jeśli chodzi o hotele pracownicze, jest raczej rzadkością. Pokoje gościnne mają niezbędne wyposażenie, dzięki któremu wypoczynek to nie tylko noc przespana z konieczności. Chcemy, by każdy czuł się u nas, jak w domu.

Oferujemy pokoje dla pracowników firm, ale także dla wszystkich tych osób, które przyjechały do naszego miasta w celach zarobkowych.

Noclegi pracownicze w Tarnowskich Górach - dlaczego warto postawić na to miasto?

Nasze noclegi pracownicze w Tarnowskich Górach zadowolą wszystkich tych, którzy szukają taniego noclegu o dobrym standardzie. Do dyspozycji gości oddajemy pokoje, które mają wygodne łóżka, szafki, stoliki i krzesła. Wszystko po to, aby po długim dniu męczącej pracy można było odpocząć, wypić ciepłą herbatę i porozmawiać z sąsiadami. Aneks kuchenny, który przeznaczyliśmy dla pracowników, jest w pełni wyposażony, więc przygotowanie prostego posiłku nie stanowi problemu. Na terenie obiektu jest także parking, co dla osób zmotoryzowanych jest sporym ułatwieniem. Poza tym nasze noclegi dla pracowników w Tarnowskich Górach są zlokalizowane w centrum miasta, więc dojazd do Zabrza, Rudy Śląskiej, Katowic, Tychów i innych miejsc jest łatwy.

A co warto zwiedzić w Tarnowskich Górach? Dlaczego to miasto na terenie aglomeracji śląskiej jest tak atrakcyjne?

Miasto jak każde inne? Nie -Tarnowskie Góry mają wiele atrakcji!

Zdajemy sobie sprawę, że nie samą pracą człowiek żyje, potrzebuje też rozrywki i wypoczynku. Tarnowskie Góry są pełne obiektów i miejsc, które warto zwiedzić, tym bardziej, jeśli przyjechało się do tego miasta w celach zarobkowych.

Wymienić tu należy, chociażby Kopalnię Srebra. Ten zabytek dobrze jest odwiedzić zwłaszcza podczas letnich, upalnych dni. Da upragnione wytchnienie od gorąca, a opowieści przewodnika rozbudzą wyobraźnię i przeniosą do dawniejszych czasów. Kolejnym punktem na mapie Tarnowskich Gór jest Sztolnia Czarnego Pstrąga. To 600-metrowy fragment sztolni Fryderyk, zarazem miejsce, które odwadnia Tarnowskie Góry. W wodach Sztolni pływały pstrągi, a gdy je oświetlano, wydawały się czarne. Stąd i nazwa.

Noclegi w Tarnowskich Górach to także okazja, aby zwiedzić muzeum znajdujące się w rynku. Znajdują się tam zabytki z dziedziny sztuki i etnografii.

Wreszcie warto się zrelaksować w parku miejskim, który także znajduje się niedaleko centrum. Z innych atrakcji w Tarnowskich Górach polecamy park wodny, Muzeum Chleba oraz Kopiec Wyzwolenia. Miłośnikom dawnych czasów na pewno spodoba się przejazd linią tramwajową nr 38 - prawdziwym wehikułem czasu. Można naprawdę poczuć się jak za dawny lat.

Noclegi pracownicze Tarnowskie Góry - tylko Abi noclegi!

Nocleg w Tarnowskich Górach nie powinien wiązać się z przykrym obowiązkiem. Pracownicy często traktują hostele jako zło konieczne. My oferujemy przyjemną, luźną atmosferę, która bardzo przypomina tę domową. Mamy wiele miejsc noclegowych, dlatego możemy przyjąć sporo osób, a nawet całe grupy pracownicze. Oferujemy również noclegi dla firm.

Nasze usługi to nie tylko propozycja miejsc noclegowych. Gwarantujemy internet -wi-fi to w dzisiejszych czasach podstawa, ponieważ mało kto potrafi się obyć bez wirtualnego świata. Dla chętnych mamy wspólne pomieszczenie, gdzie można w spokoju usiąść, czy obejrzeć telewizję. Liczba miejsc jest dostatecznie duża, więc dla wszystkich znajdzie się wygodne lokum.

Jak widać, warto odwiedzić Tarnowskie Góry. Noclegi, które oferujemy to schludne pokoje. Dysponujemy także dostępną dla wszystkich łazienką - zawsze dobrze wysprzątaną. Oczywiście każdy pracownik mus zabrać ze sobą z domu niezbędne przybory - szampon, żel pod prysznic, suszarkę i szybkoschnący ręcznik. Chcemy, aby pracownicy odwiedzali Tarnowskie Góry. Noclegi, jakie proponujemy, są wysokiej jakości. W sam raz, aby dobrze się wyspać i być gotowym do dalszych zajęć.

Istnieje możliwość wypożyczenia odbiorników radiowo - telewizyjnych za dodatkową opłatą.

W Tarnowskich Górach nie brak miejsc pracy. Wiemy, że do tego miasta często migrują obcokrajowcy. Jesteśmy na nich otwarci. Chętnie ugościmy ich i zapewnimy dogodne warunki.

Zapraszamy!