Noclegi pracownicze Dąbrowa Górnicza

Noclegi pracownicze w Dąbrowie Górniczej. Tanio już od 15 PLN!


Do dyspozycji gości oddajemy budynek z dużą ilością miejsc noclegowych oraz duży, ogrodzony, bezpłatny monitorowany parking.

W pobliżu obiektu znajdują się sklepy i przystanek komunikacji miejskiej.

Pokoje wyposażone są w pojedyncze łóżka, TV, lodówkę oraz darmowy dostęp do Internetu.

W pokojach może spać od 1 do maksymalnie 4 osób

Łazienka z dużą ilością kabin prysznicowych i toalet jest ogólnodostępna na korytarzu.

Do dyspozycji gości na obiekcie znajduje się aneks kuchenny oraz pralka.


Oferujemy:

● Bezpieczny parking,

● Wszystkie opłaty w cenie

● Brak kaucji

● Darmowy internet wi-fi

● Bardzo dobra lokalizacja

● W pełni wyposażona kuchnia


Bardzo blisko drogi DTŚ i A4

Cena jest ustalana indywidualnie na podstawie ilości osób i długości pobytu.

Chcesz się dowiedzieć czegoś więcej o mieście? Czytaj dalej...


Noclegi pracownicze w Dąbrowie Górniczej to coś więcej niż tylko pokoje

W branży noclegowej działamy od 2004 roku, więc świetnie poznaliśmy rynek. Lata naszego doświadczenia pozwoliły nam zaobserwować zmiany zachodzące w hostelach i hotelach. Oferujemy noclegi pracownicze w Dąbrowie Górniczej, mieście, które należy do Górnego Śląska. Z naszych usług mogą skorzystać także pracownicy firm wysłani na delegację lub konferencję biznesową w Dąbrowie Górniczej.

Noclegi pracownicze za rozsądną cenę w Dąbrowie Górniczej

Dąbrowa Górnicza jest miastem mocno uprzemysłowionym. Nie dziwi zatem, że pracownicy z różnych regionów kraju i zagranicy przyjeżdżają do niej realizować liczne inwestycje.

Z naszych noclegów w Dąbrowie Górniczej mogą skorzystać zarówno obcokrajowcy, jak i pracownicy rodzimych firm. Jesteśmy przygotowani na długotrwały pobyt gości, ale mamy też kilkudniową ofertę dla tych, którzy tylko przyjechali na konferencję lub załatwić jakąś kwestię biznesową.

Proponujemy rozsądne ceny za nocleg. Wiemy, że za pokój w hostelu trzeba sporo zapłacić, a przy tym wszystkim nie zawsze ma on wysoki standard. W naszym hostelu jest tanio, co nie znaczy, że oferujemy niską jakość. Jest wręcz przeciwnie.

Dobrze zlokalizowane kwatery pracownicze, czyli tanie noclegi w centrum Dąbrowy Górniczej

Nasze noclegi pracownicze w Dąbrowie Górniczej są świetnie zlokalizowane. Obiekt znajduje się w centrum, więc goście nie będą mieli problemu, żeby dotrzeć do przylegających miast, takich jak Sosnowiec czy Będzin.

Wiemy, że dojazdy do pracy, które zabierają wiele czasu, odbierają siły i energię do wykonywania swoich obowiązków. Chcemy, aby pracownicy korzystający z naszego hostelu byli w pełni sił i aby starczyło im jeszcze czasu na wypoczynek. To wszystko jest możliwe dzięki dobrej komunikacji. Z naszych kwater pracowniczych jest blisko do dworca i przystanków autobusowych.

Tanie noclegi w Dąbrowie Górniczej - jaka jest nasza oferta?

Wśród niektórych osób wciąż panuje przekonanie, że tani nocleg musi oferować wyjątkowo niską jakość. Nasza oferta przeczy tym stereotypom.

Dąbrowa Górnicza jest miastem rozwiniętym pod względem przemysłowym. Znajduje się w niej wiele lokali usługowych i handlowych. Naszą ofertę dostosowaliśmy do standardów panujących na rynku. Do dyspozycji gości oddajemy dobrze wysprzątane i wyposażone pokoje. Co u nas znajdziesz?
niskie ceny - od 15 złotych za dobę,
schludne miejsca do spania (pokoje gościnne dwu-, trzy- i wieloosobowe),
dobrą lokalizację,
przejrzyste zasady najmu.


Oferujemy także faktury VAT. Nasi goście mogą skorzystać ze wspólnej łazienki na korytarzu, pokoju socjalnego i aneksu kuchennego. Noclegi dla pracowników, jakie proponujemy, to nie tylko miejsca do spania. Chcemy, aby nasz hostel kojarzył się z przytulnym miejscem (zarówno obcokrajowcom, jak i Polakom). Stawiamy na swobodną atmosferę i wspólne rozmowy po zakończeniu pracy. Jesteśmy w stanie przyjąć nawet duże grupy pracowników.

Wysoki standard pokoi i dobra atmosfera - co jeszcze możemy zaproponować gościom?

Wiemy, że osoby, które wyemigrowały do naszego kraju za pracą, tęsknią za swoim domem rodzinnym. Oferujemy miłą, luźną atmosferę, która przypomina tę domową. Tęsknota za własnym krajem jest na obcej ziemi czymś zupełnie naturalnym - my robimy wszystko, aby zmniejszyć uczucie samotności i wyobcowania.

Nasze pokoje wyposażone są w wygodne łóżka z czystą pościelą, krzesła, stoliki i szafy. Uważamy, że komfortowe warunki to coś, co należy się naszym gościom. W pomieszczeniach znajduje się Wi-Fi. Mamy świadomość, że możliwość surfowania po sieci jest dla wielu osób bardzo ważna.
W naszym pokoju socjalnym przypominającym świetlicę znajduje się telewizor. To tam po dniu pełnym wytężonej pracy można się zrelaksować, oglądając film lub serial.

Gościom oddajemy do dyspozycji także aneks kuchenny. Nigdy nie brakuje w nim dobrej jakości kawy i herbaty, a także sprzętów niezbędnych, aby przygotować prosty posiłek.

Na terenie obiektu, jak już wspomnieliśmy, znajduje się wspólna łazienka wyposażona w podstawowe akcesoria do higieny. Oczywiście szybkoschnące ręczniki, suszarkę i kosmetyki należy zabrać z domu.

Przy hostelu jest parking, więc osoby jeżdżące samochodami na pewno nie muszą martwić się, gdzie postawić auto.

Dąbrowa Górnicza to miasto, gdzie można nie tylko zarobić, ale także zwiedzić wiele miejsc.

Zapraszamy!

#

ABI Noclegi Katowice
ul. Żółkiewskiego 3
40-242 Katowice

+48 504 044 044