Zabrze, ul. Wyszyńskiego 6 - tanie noclegi już od 10 złotych

Noclegi pracownicze w Zabrzu. Tanio już od 10 PLN!


Noclegi pracownicze na terenie całego Śląska w ofercie ABI Noclegi. Zapraszamy do naszeg obiektu w Zabrzu przy ul. Wyszyńskiego 6. Budynek znajduję się w bliskim sąsiedztwie dworca PKS, niedaleko zjazdu na autostradę A1 i trasie 78 prowadzącej do Tarnowskich Gór. Umiejscawianie obiektu umożliwi wygodną komunikację pieszą, samochodową oraz sprawne poruszanie się komunikacją miejską w każde miejsce i nie tylko. Łatwy dojazd także największych śląskich miast. Zapoznaj się ze szczegółową ofertą naszego obiektu noclegowego.

Do dyspozycji gości oddajemy budynek z blisko 50 miejscami noclegowymi.

Cena uzależniona jest od długości pobytu oraz ilości osób. Wystawiamy faktury VAT.


Oferujemy komfortowe wieloosobowe pokoje wyposażone w:

● wygodne pojedyncze łóżka,

● komplety pościeli.


Na korytarzu znajdują się:

● ogólnodostępny w pełni wyposażony aneks kuchenny,

● czysta i schludna łazienka.


Zapewnimy Ci pełen komfort pobytu.


Tanie noclegi dla pracowników Zabrze

Istniejemy od 2004 roku, więc mamy spore doświadczenie na rynku, jeśli chodzi o branżę noclegową. Oferujemy tanie noclegi pracownicze o wysokich standardach, co czyni nasze usługi unikalnymi. Do dyspozycji gości oddajemy schludne pokoje, ponadto mamy także dobrze wyposażony aneks kuchenny. Łazienka na korytarzu jest wspólna dla wszystkich pracowników.

Noclegi pracownicze w Zabrzu - dlaczego warto postawić na naszą kwaterę?

Pracownicy tymczasowi to przeważnie osoby z innego miasta lub kraju. Chcemy, aby czuli się u nas jak u siebie w domu. Uważamy, że pobyt w naszym hostelu nie powinien być przykrym obowiązkiem. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić miły nocleg w przyjaznej atmosferze. Nasze kwatery pracownicze to czyste pokoje, w których łatwo można wypocząć po trudach całego dnia w pracy. Wielu przyjeżdżającym do nas osobom zależy na tym, aby zaoszczędzić, dlatego nasza oferta to:

  • ceny od 10 złotych za dobę,
  • schludne otoczenie (pokoje 2-, 3- i wieloosobowe),
  • pomieszczenie socjalne z aneksem kuchennym,
  • dostęp do wi-fi i telewizor w każdym pokoju,
  • faktury VAT,
  • jasne i czytelne zasady najmu.

Zabrze - noclegi dla pracowników w dobrej lokalizacji

W celach zarobkowych warto odwiedzić Zabrze. Noclegi pracownicze w tym mieście to z pewnością dobry wybór.

Zabrze jest zlokalizowane w województwie śląskim, w południowej części kraju. To ciekawe miejsce, więc w wolnym czasie pracownicy na pewno nie będą narzekali na nudę. Wśród przybyszów do Zabrza na pewno znajdą się miłośnicy historii. Mogą oni podziwiać kamienice w centrum miasta. A jest co oglądać - znajdują się tam budowle neogotyckie i ekspresjonistyczne. Warto odwiedzić Pałac w Mikulczycach i dwór w Rokitnicy. Zabrze pełne jest muzeów i skansenów. Przez miasto przebiegają także 4 szlaki turystyczne. Fani natury znajdą więc tu swoje miejsce.

Jedną z największych atrakcji miasta jest Kopalnia Guido. Zwiedzając ją, można zjechać na dół taką samą windą, z jakiej korzystają górnicy. Od przewodnika warto dowiedzieć się, jak wygląda ich praca oraz dlaczego na Śląsku kultem otacza się świętą Barbarę. Dzięki prezentacjom multimedialnym można odczuć niebezpieczeństwo, na które narażeni są w codziennej pracy górnicy.

Nasz hostel znajduje się w centrum. Samo Zabrze jest natomiast dobrze skomunikowane. Kursuje tam 6 linii tramwajowych oraz 26 autobusowych. Miasto to ma dostęp do dróg europejskich, krajowych, wojewódzkich i autostrady A1. W Zabrzu funkcjonują liczne dworce autobusowe, a dojazd do lotniska w Pyrzowicach nie stanowi problemu.

Zabrze jest doskonałym miejscem do pracy. Dlaczego? Ponieważ wchodzi w skład Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. W mieście najbardziej rozwinięty jest przemysł chemiczny, energetyczny, hutniczy, górniczy, maszynowy oraz transportowy. Nie dziwi nas zatem fakt, że w Zabrzu wiele osób szuka okazji, by zarobić.

Noclegi dla pracowników w Zabrzu - Abi noclegi spełniają wiele wymogów!

Jak już wspomnieliśmy, Zabrze to dobre miejsce do życia i do pracy. Nie brak u nas miejsc noclegowych, dlatego jesteśmy w stanie przyjąć wiele osób, a nawet całe grupy pracownicze. Na terenie obiektu znajduje się parking. Stanowi on znaczne ułatwienie dla osób zmotoryzowanych - zarówno tych, które mają własne samochody, jak i korzystają z wypożyczalni.

Nasze noclegi to schludne kwatery w centrum Zabrza. Zapewniamy przyjemny nocleg i miłą atmosferę przy wspólnym śniadaniu. Gdyby ktoś miał akurat ochotę skorzystać z oferty restauracji to i tych w mieście nie brakuje. Nie chcemy, aby nasz hostel w Zabrzu kojarzył się tylko z koniecznością. Nasza atmosfera jest luźna, stawiamy na integrację pracowników ze współpracownikami. Zawsze można wygodnie usiąść w jadalni i porozmawiać. Chcemy, aby każdy, kto skorzysta z naszej kwatery, czuł się swobodnie. Wiemy, że życie na obczyźnie do łatwych nie należy, dlatego robimy wszystko, by je osłodzić.

Istnieje możliwość wypożyczenia odbiorników radiowo - telewizyjnych za dodatkową opłatą.

Jako jedni z niewielu pogodziliśmy niskie ceny z wysokimi standardami. Schludne pomieszczenia, zawsze wysprzątana łazienka i aneks kuchenny wyposażony w kawę i herbatę to nasza wizytówka.

Zapraszamy!

#

ABI Noclegi Zabrze
ul. Wyszyńskiego 6
41-717 Zabrze

+48 504 044 044