Tychy, ul. Mikołowska 117 i ul. Goździków 77 – tanie noclegi już od 10 złotych

Noclegi pracownicze w Tychach. Tanio już od 10 PLN!


ABI świadczy usługi noclegowe na terenie całego Śląska. Naszymi Gośćmi najczęściej są pracownicy firm, przyjeżdżający na dłuższy okres czasu. Na terenie miasta Tychy oferujemy do wynajęcia pokoje w dwóch obiektach. Zapraszamy do naszych obiektów w Tychach przy ul. Mikołowskiej (centrum miasta) oraz przy ul. Goździków (blisko S1, strefy ekonomicznej oraz Geminipark) Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą hoteli.

Cena uzależniona jest od długości pobytu oraz ilości osób. Wystawiamy faktury VAT.

Każdy z budynków pomieści ok 30 osób.


Oferujemy:

● 7 pokoi (26 miejsc noclegowych).


Komfortowe wieloosobowe pokoje wyposażone w:

● wygodne pojedyncze łóżka,

● szafki.


Na korytarzu znajdują się:

● ogólnodostępny w pełni wyposażony aneks kuchenny,

● czysta i schludna łazienka.


Na terenie posesji znajduje się parking.


Tanie noclegi dla pracowników Tychy

Tychy są jednym z największych miast na Górnym Śląsku. Są uprzemysłowione i dobrze rozwinięte pod względem ekonomicznym. Jednak, jeśli chodzi o noclegi pracownicze, wcale nie jest tak łatwo znaleźć pokoje o dobrym standardzie i w niskiej cenie. Proponujemy nasze kwatery pracownicze w centrum Tychów. Jeśli szukasz schludnych pomieszczeń dla pracowników, gdzie można przenocować w wygodnym łóżku i skorzystać z aneksu kuchennego, dobrze trafiłeś. Oddajemy do dyspozycji gości solidnie wysprzątane pokoje z niezbędnym wyposażeniem.

Odwiedź Tychy. Noclegi pracownicze to dobre rozwiązanie dla firm i dla osób podejmujących pracę w innym mieście lub kraju.

Noclegi dla pracowników w Tychach - dlaczego warto?

Kwatery pracownicze w Tychach są idealnym miejscem dla wszystkich, którzy odwiedzają to miasto w celach zarobkowych. Nasze noclegi pracownicze spełniają wymagania osób poszukujących miłej i luźnej atmosfery. Pokoje gościnne są dobrze wyposażone, a aneks kuchenny gotowy, aby z niego skorzystać. Poza tym tanie noclegi, które oferujemy, znajdują się w centrum miasta, więc dojazd do Katowic, Chorzowa, Zabrza, czy Rudy Śląskiej nie stanowi problemu.

Tychy są miastem na prawach powiatu. Należą do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, więc nie brak w nim miejsc pracy, także dla cudzoziemców. A co warto zwiedzić w tym mieście? Na pewno sporą atrakcją jest Muzeum Tyskich Browarów Książęcych, Kościół Św. Marii Magdaleny, Jezioro Paprocany, Park Linowy Paprocany i Muzeum Miejskie.

Dla wszystkich przybywających do nas osób mamy pokoje dla pracowników dwu-, trzy -i wieloosobowe. Noclegi pracownicze w Tychach są dobrą okazją do tego, aby poznać wiele ciekawych osób i porozmawiać z nimi nie tylko o pracy, ale także wymienić poglądy.

Pokoje dla pracowników w Tychach - co oferujemy?

Wskazaliśmy, dlaczego warto odwiedzić Tychy. Noclegi pracownicze muszą zachęcać do przebywania na terenie obiektu. Wiemy o tym, więc dokładamy wszelkich starań, aby nasza kwatera zawsze dobrze się kojarzyła. Zapewniamy komfortowe warunki, ponieważ wiemy, że wyspany i zregenerowany pracownik jest o wiele bardziej wydajny i zmotywowany do wykonywania swoich zadań. Liczba miejsc w naszym hostelu jest na tyle duża, że jesteśmy w stanie zapewnić nocleg wielu osobom. Zresztą Tychy jako miasto silnie uprzemysłowione i pełne atrakcji turystycznych to jedna z lepszych lokalizacji.

Aneks kuchenny wyposażyliśmy w niezbędne sprzęty, więc przygotowanie prostego posiłku nie będzie stanowiło problemu. Oferujemy także łazienkę do użytku pracowników.

Zdajemy sobie sprawę, że dobrym rozwiązaniem dla wielu zatrudnionych są właśnie noclegi pracownicze. Tychy są dużym miastem, gdzie nie brakuje ofert hosteli. Jednak nie wszystkie gwarantują noclegi dla firm i cudzoziemców. Kolejną kwestią jest cena. Nasz obiekt charakteryzuje się niskimi cenami przy zachowaniu wysokich standardów. Poza tym atmosfera, jaka u nas panuje, jest ciepła i rodzinna. Chcemy, aby pracownicy poczuli się jak w domu, mimo że są oddaleni od niego nieraz o wiele kilometrów.

Obiekt noclegowy w Tychach - jak wybrać?

Cena, jak już wcześniej wspominaliśmy, często jest głównym wyznacznikiem, który decyduje o wyborze hostelu. Tani obiekt nie zawsze jest zły, ale łatwo złapać się w pułapkę ceny i trafić na fatalne warunki. Brak łazienki, aneksu kuchennego i co najgorsze - wątpliwa czystość, to jedne z największych problemów, z jakimi mogą spotkać się pracownicy. Gwarantujemy, że nasze kwatery w Tychach są schludne i mają wszystko to, co jest potrzebne do komfortowego wypoczynku po dniu pełnym pracy.

Dodatkowo dla zmotoryzowanych oferujemy możliwość skorzystania z parkingu. Wiemy, że docenią to osoby, które albo przyjechały własnym autem, albo korzystają z wypożyczalni samochodów.

Jeśli natomiast pracownicy życzą sobie zjeść bardziej obfity posiłek i nie mają akurat chęci, aby korzystać z aneksu kuchennego, w okolicy nie brak dobrych restauracji. Oczywiście trzeba się tu liczyć z kosztami, ale dwudaniowy, ciepły obiad przynajmniej raz na kilka dni na pewno pokrzepi i ciało i ducha.

Istnieje możliwość wypożyczenia odbiorników radiowo - telewizyjnych za dodatkową opłatą.

Nasz obiekt w Tychach zapewnia dostęp do wi-fi, więc można korzystać z Internetu. Znajdzie się także coś dla miłośników szklanego ekranu, którzy nie wyobrażają sobie odpoczynku bez telewizji.

Noclegi dla pracowników w Tychach to coś więcej niż tylko miejsce do spania. Dołożyliśmy starań, aby stworzyć hostel przyjazny, w dobrej lokalizacji, z domową atmosferą i świetnie wyposażony. Czego chcieć więcej?

#

ABI Noclegi Tychy
ul. Mikołowska 117 i ul. Goździków 77

+48 504 044 044