Noclegi pracownicze Będzin

Zapraszamy do naszego obiektu w Katowicach na ul. Żółkiewskiego 3 – Katowice - Zawodzie.

Noclegi pracownicze w Będzinie. Tanio już od 15 PLN!


Do dyspozycji gości oddajemy budynek z dużą ilością miejsc noclegowych oraz duży, ogrodzony, bezpłatny monitorowany parking.

W pobliżu obiektu znajdują się sklepy i przystanek komunikacji miejskiej.

Pokoje wyposażone są w pojedyncze łóżka, TV, lodówkę oraz darmowy dostęp do Internetu.

W pokojach może spać od 1 do maksymalnie 4 osób

Łazienka z dużą ilością kabin prysznicowych i toalet jest ogólnodostępna na korytarzu.

Do dyspozycji gości na obiekcie znajduje się aneks kuchenny oraz pralka.


Oferujemy:

● Bezpieczny parking,

● Wszystkie opłaty w cenie

● Brak kaucji

● Darmowy internet wi-fi

● Bardzo dobra lokalizacja

● W pełni wyposażona kuchnia


Bardzo blisko drogi DTŚ i A4

Cena jest ustalana indywidualnie na podstawie ilości osób i długości pobytu.

Chcesz się dowiedzieć czegoś więcej o mieście? Czytaj dalej...


Noclegi pracownicze Będzin

W branży noclegowej działamy od 2004 roku. Od tego czasu doskonale poznaliśmy rynek. Przez lata zaobserwowaliśmy zmiany, jakie zachodzą w hostelach i hotelach.

Oferujemy noclegi pracownicze w Będzinie - mieście leżącym w województwie śląskim. Z kwater pracowniczych chętnie korzystają cudzoziemcy, którzy przybywają do naszego kraju w celach zarobkowych. Proponujemy miejsca noclegowe także osobom, które przyjechały do Będzina na delegację.

Noclegi dla pracowników w Będzinie - tanie i o wysokim standardzie

Tanie noclegi to nie wszystko. Kwatery pracownicze muszą jeszcze oferować wysoki standard. Decydując się na nasz hostel, otrzymujesz jedno i drugie - dobrze wyposażone miejsca do spania za rozsądną cenę. Za pokój w hotelu trzeba nieraz wiele zapłacić, co nie gwarantuje wcale wypoczynku w dobrych warunkach. U nas jest inaczej - goście otrzymują wszystko, co niezbędne, aby móc zrelaksować się przed dniem pełnym wyzwań.

Będzin - miasto o dobrej lokalizacji

A dlaczego warto zdecydować się na noclegi pracownicze w Będzinie? Przez miasto to przebiegają drogi krajowe - 94 (łączy Wrocław z Krakowem) i 86 (łączy Katowice z Warszawą), droga wojewódzka 910 oraz dwie linie kolejowe (Warszawa-Katowice i Dąbrowa Górnicza Ząbkowice-Brzeziny Śląskie). Co ważne, w mieście kursuje 50 linii autobusowych oraz funkcjonuje 5 tras tramwajowych, które łączą Będzin z innymi miastami aglomeracji śląskiej. Warto wspomnieć, że niedaleko Będzina znajduje się port lotniczy w Pyrzowicach.

Taka lokalizacja sprawia, że obcokrajowcy nie muszą tracić wiele czasu na dojazdy do miejsca pracy. Będzin jest również miastem mocno uprzemysłowionym, więc nie brakuje tutaj różnych inwestycji, w tym budowlanych.

Noclegi pracownicze w Będzinie - kto z nich skorzysta?

Jesteśmy w stanie przyjąć liczne grupy pracownicze. Z naszych kwater mogą skorzystać cudzoziemcy, którzy, jak już wspomnieliśmy, przyjechali do Polski za pracą. Proponujemy także miejsca noclegowe pracownikom firm, którzy przyjechali do Będzina na delegację. Jesteśmy przygotowani zarówno na długotrwały pobyt gości, jak i na kilka dni ich noclegu.

Noclegi dla pracowników, czyli co oferujemy?

Oferta naszych noclegów pracowniczych w Będzinie zaprzecza stereotypom, według których hostele proponują niski standard. My dostosowaliśmy nasze kwatery pracownicze do wymagań rynku i samego miasta. W Będzinie nie brakuje lokali usługowych i handlowych. Do dyspozycji gości oddajemy dobrze wyprzątane pokoje dwu-, trzy- i wieloosobowe. Co się w nich znajduje?

wygodne łóżko,
szafki,
stolik,
krzesła.

Oczywiście proponujemy także fakturę VAT jako formę rozliczenia. Cena za nocleg to jedyne 15 złotych za osobę. Zasady najmu, jakie proponujemy są przejrzyste.

Nasi goście mogą skorzystać ze wspólnej łazienki na korytarzu, aneksu kuchennego i pokoju socjalnego przypominającego świetlicę. Zdajemy sobie sprawę, że kwatery pracownicze to nie tylko miejsca do spania. Wiemy, że pracownicy mają potrzebę wypoczynku, ale także relaksu. W naszych pomieszczeniach jest Wi-Fi i telewizor. Atmosfera w naszym hostelu jest luźna, bardzo przypomina tę domową. Staramy się zapewnić obcokrajowcom przyjemne warunki. Życie na obczyźnie nie jest łatwe - cudzoziemcom towarzyszy poczucie osamotnienia i wyobcowania. Staramy się zachęcać ich do rozmów ze współpracownikami w naszym pokoju socjalnym. Mogą oni tak obejrzeć telewizję, surfować po sieci lub w spokoju poczytać książkę czy gazetę.

Dobra lokalizacja i wyposażenie to nie wszystkie udogodnienia w naszym hostelu!

Oprócz dobrej lokalizacji i schludnych pomieszczeń oferujemy o wiele więcej. W naszym aneksie kuchennym goście przygotują prosty, smaczny posiłek. Zawsze znajdą też pod dostatkiem kawy i herbaty. Wspólna łazienka na korytarzu jest wyposażona w niezbędne akcesoria do higieny. Pracownicy muszą jednak zabrać z domu kosmetyki, suszarkę i ręczniki szybkoschnące. Udogodnieniem, które proponujemy, jest parking znajdujący się przy hostelu. Dzięki niemu goście nie muszą martwic się o to, gdzie zostawić samochód.

Atrakcje turystyczne w Będzinie

Praca to część składowa naszego życia, jednak oprócz niej ważny jest również wypoczynek. Zamieszkując Będzin, dobrze jest zwiedzić wiele atrakcji turystycznych. Na terenie Starego Miasta znajduje się XIV wieczny zamek królewski. Warto zatrzymać się na chwilę przy murach obronnych miasta lub obejrzeć zabytki takie jak: dworzec kolejowy Będzin-Miasto, stary dworzec kolejowy z początku XX wieku, browar grodziecki, młyn "Będzin".

Jesteśmy przygotowani na przyjęcie licznych grup pracowniczych. Oferujemy niskie ceny, wysokie standardy i miłą, domową atmosferę.

Nasz obiekt jest dobrze zlokalizowany i doskonale utrzymany. Gościom proponujemy wiele wygód - od schludnych, solidnie wyposażonych pokoi po aneks kuchenny, wspólną łazienkę i pokój socjalny.

Zapraszamy!

#

ABI Noclegi Katowice
ul. Żółkiewskiego 3
40-242 Katowice

+48 504 044 044