Noclegi pracownicze Gliwice

Gliwice, ul. Bahaterów Getta Warszawskiego 12 - tanie noclegi już od 15 złotych

Noclegi pracownicze w Gliwicach. Tanio już od 15 PLN!


ABI Noclegi posiada obiekty noclegowe na terenie całego Śląska. W ofercie noclegi biznesowe oraz firmowe. W Gliwicach mamy dwa obiekty noclegowe, w których znajduje się ponad 60 miejsc noclegowych w komfortowych pokojach wieloosobowych. Dogodna lokalizacja budynku przy ul. Chorzowskiej pozwala na szybki dojazd do węzła autostrady A4 i A1 (Sośnica) oraz bezproblemową komunikację z miastami ościennymi (centrum Zabrza 6 km). W odległości 50 m od obiektu znajduje się Jadłodajnia oraz sklep ogólnospożywczy. Obiekt przy ul. Bohaterów Getta Warszawskiego znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie dworca PKP. Koło budynku do dyspozycji gości dwa parkingi strzeżony oraz niestrzeżony. Zapoznaj się ze szczegółową ofertą naszych gliwickich obiektów noclegowych.

Cena uzależniona jest od długości pobytu oraz ilości osób. Wystawiamy faktury VAT.


Do dyspozycji gości:

● 2 i 3 osobowe pokoje z dostępem do łazienki,

● dwa pokoje 2 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym,

● ogólnodostępny aneks kuchenny.


Dla zmotoryzowanych:

● parking


Zapewnimy Ci pełen komfort pobytu.


Noclegi pracownicze Gliwice

Oferujemy kwatery pracownicze dla firm i osób zatrudnionych w agencji pracy. Istniejemy od 2004 roku i od tego czasu świetnie radzimy sobie na rynku w branży noclegowej. Dlaczego nasze noclegi dla pracowników są inne niż wszystkie? Ponieważ oferujemy miejsca noclegowe o wysokim standardzie za niewielką cenę.
Nasze pokoje są przytulne i schludne. Oprócz tego do dyspozycji gości oddajemy aneks kuchenny (kuchnia w pełni wyposażona) i wspólną łazienkę na korytarzu.

Kwatery pracownicze w Gliwicach - dlaczego warto?

Wiemy, że osoby, które przyjeżdżają do Polski w celach zarobkowych, chcą jak najwięcej oszczędzić. Dlatego oferujemy:

  • ceny od 15 złotych za dobę,
  • schludne i miłe otoczenie (pokoje dwu-, trzy- i wieloosobowe z wi-fi i telewizorem),
  • dobrą lokalizację,
  • przejrzyste zasady najmu,
  • faktury VAT.
Tymczasowe mieszkanie dla pracowników powinno być przyjemne, dlatego dokładamy starań, aby pokoje były nie tylko miejscem, gdzie należy przeczekać do następnego dnia, ale zapewniały miły nocleg w przyjaznej atmosferze. Liczba miejsc jest dostatecznie duża, aby pomieścić wielu pracowników.

Noclegi w Gliwicach, mieście o dobrej lokalizacji

Gliwice to miasto położone w południowej Polsce, na Górnym Śląsku. Zajmuje 19 pozycję na liście największych polskich miast (pod względem powierzchni, jak i liczby ludności). Natomiast w województwie śląskim Gliwice zajmują 4 miejsce, jeśli chodzi o zaludnienie.

Miasto jest liczącym się ośrodkiem przemysłowym - na jego terenie znajduje się między innymi Kopalnia Węgla Kamiennego Sośnica i Huta Łabędy.

Gliwice to także jedno z najlepiej skomunikowanych miast w Polsce. Położone jest na skrzyżowaniu dwóch autostrad: A1 oraz A4. Przez miasto przebiegają także drogi krajowe numer 44, 78, 88 oraz wojewódzkie - 408, 901 i 902. Ta ostatnia to Drogowa Trasa Średnicowa (DTŚ). Warto wspomnieć, że węzeł Gliwice - Sośnica łączy obie autostrady z drogą krajową numer 44 i DTŚ. Jest to jeden z największych węzłów drogowych w Europie.

Przez Gliwice przebiegają także krajowe i międzynarodowe linie kolejowe, a gliwicki dworzec należy do najważniejszych w Polsce.

Zaledwie 100 km od Gliwic znajdują się międzynarodowe porty lotnicze: w Katowicach, Krakowie i Ostrawie.

Miasto ma także dobre połączenie z zespołem portowym Szczecin-Świnoujście. Port śródlądowy w Gliwicach należy do najbardziej nowoczesnych i uniwersalnych w kraju.

Specjalnymi liniami autobusowymi uruchomionymi w 2018 roku z Gliwic można dotrzeć prosto na lotnisko w Pyrzowicach.

Atrakcje Gliwic - co warto zobaczyć w tym mieście?

Nasze kwatery pracownicze w Gliwicach zlokalizowane są w centrum miasta. Stąd już tylko 6 km do Zabrza. Natomiast w odległości 50 metrów znajduje się jadłodajnia oraz sklep spożywczy.

Mamy zatem dobrą lokalizację dla osób zmotoryzowanych, jak i korzystających z komunikacji miejskiej. Jeżdżącym samochodami oferujemy przestronny i bezpłatny parking.

Wygoda to jedno, ale będąc w okolicy, nie sposób nie zachwycić się atrakcjami Gliwic. Warto na pewno zwiedzić widowiskowy rynek otoczony poniemieckimi kamienicami. Jest to idealne miejsce, aby napić się kawy i porozmawiać z innymi pracownikami.

Kolejny punkt na mapie Gliwic to palmiarnia. Można w niej nacieszyć oczy zielenią i po prostu się zrelaksować. Oczywiście zachęcamy do poznania 5600 gatunków roślin, które się tam znajdują. I nie chodzi tylko o plamy, chociaż są one główną atrakcją.

Gliwicki Paryż? Tak, Gliwice mają bowiem swoją wieżę Eiffla będącą częścią radiostacji. Nawiązuje ona do paryskiej budowli, chociaż nie jest tak okazała. Ma 111 metrów i w całości jest wykonana z bali z drzewa modrzewiowego. Wokół wieży znajduje się park sensoryczny, czyli okazały trawnik. Zupełnie jak w Paryżu!

Jeśli noclegi pracownicze w Gliwicach to tylko Abi noclegi

Chcemy, aby pracownikom nasze miejsce dobrze się kojarzyło. Dlatego stawiamy na luźną atmosferę, przypominającą tę domową. Z poznanymi osobami można wybrać się na wspólne zwiedzanie miasta czy na obiad do pobliskiego baru.

Nasze duże doświadczenie na rynku usług noclegowych pozwala zapewnić pracownikom komfort i poczucie bezpieczeństwa. W pokojach nie brakuje miejsca, dlatego każdy ma przestrzeń dla siebie. Nawet zdecydowani samotnicy poczują się u nas jak w domu.

Istnieje możliwość wypożyczenia odbiorników radiowo - telewizyjnych za dodatkową opłatą.

Z naszej oferty mogą skorzystać wszyscy ci, którzy szukają miejsc noclegowych i schludnych oraz niedrogich pokoi. Spośród wielu ofert, których głównym atutem jest cena, my wyróżniamy się tym, że proponujemy rodzinną atmosferę w miłym otoczeniu.
Zapraszamy!

#

ABI Noclegi Gliwice
ul. Bahaterów Getta Warszawskiego 12
44-100 Gliwice

+48 504 044 044